| Bushing Inside Diameter | 8 |
| Bushing Color | Black |
| Tamaño de fijación del extremo 1 | M8 x 1,25 |
| Heavy Duty Supplier | Yes |
| Bolts Included | Yes |
| Spacer Included | Yes |
| End 1 Type | Threaded |
| Center Bolt Head Size | 11 mm |
| Sleeve Included | Yes |
| Pre Greased | No |
| End 2 Type | Threaded |
| Tipo de extremo 1 | Roscado |
| Paso de rosca | 1,5mm |
| Adjustable | No |
| End 2 Attachment Size | 8 mm |
| Weight | 0.67 lb |
| Diámetro de rosca del perno | 8mm |
| Bolt Thread Size | 1.25 |
| Tamaño de fijación del extremo 2 | 8mm |
| Bushings Included | No |
| Bolt Length | 289 |
| Grease Fitting Included | Yes |
| Bolt Thread Diameter | 8 |
| Contenidos del paquete | 1 casquillo |
| Front Or Rear Suspension | Front |
| Bushing Outside Diameter | 32 |
| Material de la varilla | Nailon relleno de vidrio |
| Washers Included | Yes |
| Package Contents | 1 Sleeve |
| Grease Fittings Included | Yes |
| Greasable | Yes |
| Finish | Natural |
| Espacio de la rosca del tornillo | 1.25 mm |
| Bearing Material | Metal |
| Bolt Thread Pitch | 1.25 mm |
| Sleeve Length | 178.5 |
| Bushing Material | Rubber |
| Sleeve Diameter | 18.5 |
| Mounting Hardware Included | Yes |
| Material | Steel |
| Bearings Included | No |
| Length | 294 |
| Threaded End | Yes |
| Thread Pitch | 1.5 mm |
| End 1 Attachment Size | M8 X 1.25 |
| Dust Boot | Yes |
| Link Material | Glass Filled Nylon |
| Grade Type | Standard Replacement |
| Suspensión delantera o trasera | Delantero |
| Part Terminology | Suspension Stabilizer Bar Link Kit |