| Grease Fitting Included | No |
| Tamaño de fijación del extremo 1 | 10mm |
| Contenidos del paquete | 1 varilla de la barra estabilizadora |
| End 1 Threaded | Yes |
| Heavy Duty Supplier | Yes |
| Front Or Rear Suspension | Front |
| Bolts Included | No |
| End 2 Thread Diameter | 10 mm |
| Spacer Included | No |
| Material de la varilla | Acero |
| Washers Included | No |
| Diámetro la rosca de extremo 2 | 10mm |
| Package Contents | 2 Nuts |
| Diámetro la rosca de extremo 1 | 10mm |
| Grease Fittings Included | No |
| End 1 Type | Threaded |
| Greasable | No |
| Castle Nut Included | No |
| End 2 Threaded | Yes |
| Wall Thickness | 5.36 |
| Sleeve Included | No |
| Finish | Glossy |
| Pre Greased | Yes |
| End 2 Type | Threaded |
| End 1 Thread Diameter | 10 mm |
| Bearing Material | Polymer |
| Cotter Pin Included | No |
| Mounting Hardware Included | Yes |
| Stud Type | Threaded |
| Material | Steel |
| Bearings Included | Yes |
| Paso de rosca | 1.25 in |
| End 2 Attachment Size | 10 mm |
| Adjustable | No |
| Weight | 0.8 lb |
| Boot Material | Polychloroprene |
| Extremo 1 roscado | Sí |
| Length | 325 |
| Thread Pitch | 1.25 in |
| End 1 Attachment Size | 10 mm |
| Threaded End | No |
| Dust Boot | Yes |
| Link Material | Steel |
| Extremo 2 roscado | Sí |
| Tamaño de fijación del extremo 2 | 10mm |
| Bushings Included | No |
| Grade Type | Standard Replacement |
| Suspensión delantera o trasera | Delantero |
| Part Terminology | Suspension Stabilizer Bar Link Kit |