| Grease Fitting Included | No |
| Bushing Inside Diameter | 12.2 |
| Bushing Color | Black |
| Contenidos del paquete | 1 ensamble de varilla estabilizadora |
| Heavy Duty Supplier | Yes |
| Front Or Rear Suspension | Rear |
| Bolts Included | No |
| Material de la varilla | Acero |
| Package Contents | 1 Stabilizer Link Assembly |
| Grease Fittings Included | No |
| Greasable | No |
| Castle Nut Included | No |
| Sleeve Included | No |
| Finish | Painted |
| Pre Greased | No |
| End 2 Type | Threaded |
| Bearing Material | Metal |
| Bushing Material | Rubber |
| Cotter Pin Included | No |
| Mounting Hardware Included | No |
| Material | Steel |
| Bearings Included | Yes |
| Paso de rosca | 1,5mm |
| Adjustable | No |
| Weight | 1.8 lb |
| Length | 200 |
| Thread Pitch | 1.5 mm |
| Dust Boot | No |
| Link Material | Steel |
| Bushings Included | Yes |
| Grade Type | Standard Replacement |
| Suspensión delantera o trasera | Trasero |
| Part Terminology | Suspension Stabilizer Bar Link Kit |