| Grease Fitting Included | Yes |
| Bushing Inside Diameter | 14.3 |
| Bushing Color | Black |
| Tamaño de fijación del extremo 1 | 14 mm |
| Contenidos del paquete | 1 varilla de la barra estabilizadora |
| Heavy Duty Supplier | Yes |
| Front Or Rear Suspension | Rear |
| Bolts Included | No |
| Spacer Included | No |
| Bushing Outside Diameter | 23.6 |
| Material de la varilla | Acero |
| Washers Included | No |
| Package Contents | 1 Stabilizer Bar Link |
| Grease Fittings Included | Yes |
| End 1 Type | Mounting Hole |
| Greasable | Yes |
| Finish | Coated |
| Sleeve Included | No |
| Pre Greased | No |
| End 2 Type | Bushing |
| Bearing Material | Metal |
| Bushing Material | Rubber |
| Tipo de extremo 1 | Orificio de montaje |
| Mounting Hardware Included | No |
| Material | Steel |
| Bearings Included | Yes |
| Paso de rosca | 1,5mm |
| Adjustable | No |
| End 2 Attachment Size | 14.3 mm |
| Weight | 0.59 lb |
| Length | 128.5 |
| Threaded End | No |
| Thread Pitch | 1.5 mm |
| End 1 Attachment Size | 14 mm |
| Dust Boot | Yes |
| Link Material | Steel |
| Tamaño de fijación del extremo 2 | 14,3 mm |
| Bushings Included | No |
| Grade Type | Standard Replacement |
| Suspensión delantera o trasera | Trasero |
| Part Terminology | Suspension Stabilizer Bar Link Kit |